O firmie


Firma Algavita od momentu założenia w 1999 roku oferuje wyłącznie naturalne produkty pochodzenia roślinnego i mineralnego. Specjalizujemy się w żywieniu oraz medycynie naturalnej. W oparciu o doświadczenie i specjalistyczną wiedzę starannie dobieramy unikalne produkty wspomagające zdrowie zwierząt.

W ofercie firmy Algavita znajdują się nie tylko surowce będące źródłem określonych składników pokarmowych, takich jak wapń (muszle ostryg), węglowodany (chleb świętojański) czy mikroelementy (algi morskie), ale również cały szereg olejków eterycznych i ekstraktów ziołowych, pobudzających apetyt, zwiększających odporność organizmu oraz działających leczniczo przy różnych schorzeniach. Dodatkowo polecamy detoksykant Mycobond oraz uzupełniającą mieszankę paszową dla zwierząt monogastrycznych.

Szeroka gama produktów dla zwierząt domowych i gospodarskich pomaga zapewnić dobre zdrowie, poprawić wyniki produkcyjne oraz ograniczyć stosowanie chemicznych preparatów leczniczych i stymulujących. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do producentów pasz i dodatków paszowych, stawiających na wysoką jakość produktów, dbających o zdrowie zwierząt i ludzi oraz zaopatrujących producentów żywności ekologicznej.

Wszystkie oferowane produkty są produkowane z zachowaniem najwyższych standardów jakości przez renomowanych europejskich producentów, a firma Algavita jest wpisana do prowadzonego przez Inspektorat Weterynarii rejestru podmiotów działających na rynku pasz.

Należy też dodać, że firma Algavita należy do przedsiębiorstw przyjaznych środowisku oraz wyznających zasadę uczciwości w biznesie.