VemoHerb BEES

VemoHerb BEES to innowacyjny preparat, który przyspiesza rozwój rodzin pszczelich, zwiększa ich wydajność i pobudza królową-matkę do składania jaj. Produkt jest oparty na jednolitej mieszance ekstraktów ziołowych. Fizjologiczne działanie preparatu jest uwarunkowane wysoką zawartością substancji biologicznie czynnych, takich jak saponozoidy furostanolowe, flawonoidy (apigenina, rutyna, kepferol), ketony aromatyczne, kumaryny i polifenole.

Przeprowadzone badania wskazują, że dokarmianie rodzin pszczelich preparatem VemoHerb BEES daje wyjątkowo dobre wyniki w postaci zwiększenia ilości składanych prze królowę jaj (o 42%), poprawy wydajności miodowej (o 39%), aktywności lotnej (o 56%) oraz kondycji całej rodziny.

Zarejestrowano większy odsetek pszczół, które przetrwały zimę w rodzinach dokarmianych VemoHerb BEES w stosunku do zwykle obserwowanego poziomu w trudnym zimowym okresie. Wynikiem zastosowania preparatu było wydłużenie długości życia pszczół robotnic o 17%, wydłużenie okresu spoczynku zimowego o 6% oraz zmniejszenie spożycia miodu w okresie zimy o 26%.

Doświadczenie wykazało, że stymulujący premiks VemoHerb BEES sprzyjał rozwojowi silniejszych rodzin, co pozwalało na lepsze wykorzystanie dostępnego pyłku kwiatowego.

Zastosowanie preparatu VemoHerb BEES wykazało istotnie lepszy wpływ na aktywność, kondycję, wydajność i zrównoważony rozwój rodzin pszczelich w stosunku do innych obecnych na rynku stymulatorów dla pszczół.

Wysoka opłacalność stosowania preparatu VemoHerb BEES wynika zarówno z lepszego rozwoju rodzin (większa ilość wyklutych pszczół) i większej wydajności miodowej, jak i z niższego kosztu preparatu VemoHerb BEES.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt naturalnego pochodzenia produktu. Jego główne składniki to biologicznie czynne ekstrakty ziołowe, co daje mu przewagę nad wieloma alternatywnymi produktami obecnymi na rynku, które zawierają składniki syntetyczne.

Stymulator aktywności rodzin pszczelich dostępny jest w dwóch wersjach towarowych – w kapsułkach oraz w proszku zawierającym dodatek inwertazy (VemoHerb BEES+). Produkt z enzymem dodatkowo umożliwia każdemu pszczelarzowi samodzielne przygotowanie syropu inwertowanego.

Preparat VemoHerb BEES oferujemy wyłącznie dla hurtowni pszczelarskich, nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.