Muszle ostryg z Morza Śródziemnego

W związku ze stopniowym ograniczaniem wydobycia muszli ostryg na obszarze Morza Północnego, a co za tym idzie ograniczeniem ich dostępności rynkowej, firma Algavita uruchomiła alternatywne dostawy muszli ostryg pochodzących z Morza Śródziemnego.

W porównaniu do muszli ostryg z Morza Północnego muszle śródziemnomorskie mają identyczny skład chemiczny oraz posiadają zbliżone właściwości żywieniowe, pomimo że charakteryzują się nieco twardszą strukturą.

Mamy wyjątkowe możliwości rozdrobnienia tych muszli pozwalające na uzyskanie bardzo szerokiego wachlarza granulatów: poniżej 0,1 mm; 0,1-0,8 mm; 0,4-1,2 mm; 1,8-3,0 mm; 3,0-4,5 mm; 4,0-5,5 mm; 5,5-7,0 mm; 5,5-15,0 mm. Na zdjęciach poniżej przedstawiona jest gama podstawowych rozdrobnień.

Standardowo produkt jest pakowany w worki 25 kg lub 1000 kg, jednak na specjalne zamówienie możliwe są także opakowania o innej pojemności (5, 10, 50 kg).

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat możliwości i warunków dostaw muszli ostryg z Morza Śródziemnego prosimy o bezpośredni kontakt z firmą Algavita.